Завантажити «Система обліку підручників» версія 2.0

"Шкільний підручник" версія 2.0

Програма «Система обліку підручників» - система обліку навчальної літератури, яка визначає реальний попит на підручники в умовах існування альтернативних видань з одного предмета. Спрощення роботи  в підрахунках потреби, наявності та використання навчальної літератури поєднується з точністю визначення числових показників замовлення на підручники, що базується на потребі кожного навчального закладу. Мультиплатформовий програмний комплекс (Windows, Mac OS X, Linux, Solaris) працює в онлайн режимі, при наявності підключення до мережі інтернет.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Завантажити «Шкільний підручник»​ версія 1.0

« Шкільний підручник »

Програма для введення статистичних показників забезпечення навчальною літературою. Посібник адресовано бібліотекарям загальноосвітніх навчальних закладів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Заватнажити "Шкільний підручник" Центр версія 1.0

"Шкільний підручник" Центр версія 1.0
Програма формує узагальнені аналітико-статистичні показники забезпечення навчальною літературою.  Автоматизований облік в підрахунках потреби ,  наявності та використання шкільної літератури в навчальних закладах і управліннях освіти Посібник адресовано бібліотекарям загальноосвітніх навчальних закладів та методистам з бібліотечних фондів обласних управлінь освіти і районних ( міських )  методичних кабінетів.

 

© PolySoft engineering 2012 PS Ltava